ΤΕΤΑΡΤΗ 25/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΝΙΚΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ...
24/09/2019
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΝΙΚΟΥ-ΜΑΝΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ...
24/09/2019
Στην Άρτα, σήμερα 23-09-2019 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ και ώρα 19:00 συνήλθαν στα γραφεία της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ επί της Περιφερειακής Οδού, τα μέλη της πειθαρχικής επιτροπής για να συζητήσουν τα κάτωθι θέματα : 1ον Εξέταση των Φ...
23/09/2019
ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/09/2019, Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ 5-9 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
23/09/2019
ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΩΧΟΡΙΟΥ 2-3 ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ 0-0 (παρ...
23/09/2019
Τη Δευτερα 16/09/19 και ώρα 18:00 θα πραγματοποιηθεί επιμορφωτική συγκέντρωση στις εγκαταστάσεις της ΕΠΣ στις ΚΕΡΑΜΑΤΕΣ...
23/09/2019
Από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε τα ζευγάρια που προέκυψαν για την πρώτη αγωνιστική και για τις 2 τοπικές κατηγορίες, είναι: 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α’ ΕΠΣ Άρτας 28/09/2019 Ώρα 16:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β’ ΕΠΣ Άρτας 06/10/2019 ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ-ΑΡΤΑ 2004 ΑΟ Κ...
21/09/2019
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΩΧΟΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΑΡΙΟΥ ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΒΑΤΟΣ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΓΗΠΕΔΟ Γ...
19/09/2019
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΩΧΟΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΑΡΙΟΥ ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΒΑΤΟΣ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε...
19/09/2019
ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ Κ. με αριθ. δελτίου 1228275 (4 αγωνιστικές) που την περιοδο 2018-2019 αγωνιζοταν στο σωματείο ΑΕ Ξηροβουνίου ΝΤΟΥΠΗΣ Β...
18/09/2019
Την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/09/2019 η Γραμματεία της ΕΠΣ Άρτας θα είναι κλειστή το απόγευμα.
17/09/2019
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΩΧΟΡΙΟΥ ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ (ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ)-( ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ)
17/09/2019
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΩΧΟΡΙΟΥ ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/09/2019 ΩΡΑ 16:00 ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ (ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ)-( ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ)
17/09/2019
Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ16 (ΠΑΙΔΙΚΟ) ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΘΕΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΜΠΡΟΘΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ: ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΡΤΑ 20013 ΑΡΤΑ 2004 ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
16/09/2019
Την Παρασκευή 20/09/2019 και ώρα 18:30 στο Γήπεδο της ΕΠΣ Άρτας στις Κεραμάτες θα γίνει η κλήρωση για τα πρωταθλήματα τις Α & Β Ε...
16/09/2019
Στην Άρτα, σήμερα 16-09-2019 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ και ώρα 20:00 συνήλθαν στα γραφεία της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ επί της Περιφερειακής Οδού, τα μέλη της επιτροπής εκτάκτων θεμάτων, σύμφωνα με το άρθρο 30 παρ...
16/09/2019
Τη Δευτερα 16/09/19 και ώρα 19:30 θα πραγματοποιηθεί επιμορφωτική συγκέντρωση στις εγκαταστάσεις της ΕΠΣ στις ΚΕΡΑΜΑΤΕΣ...
14/09/2019
Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/09/2019 ΩΡΑ 20:30) ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΘΕΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΜΠΡΟΘΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ: ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΡΟΚΚΑ ΑΟ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΡΤΑ 2004 ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
13/09/2019
ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ Α ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΡΤΑΣ <<ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ>> ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ: 1 ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ 3 ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ 4 ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ 5 ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΣ 6 ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ 7 ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8 ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ 9 ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΣΤΗ Β ΦΑΣΗ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ: 5-6 (ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ...
12/09/2019
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 12/09/2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 18:30 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΑΡΤΑΣ 2019-20 <<ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ>>...
10/09/2019