Στην Άρτα σήμερα ημέρα ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04/2019 και ώρα 19.30, συνήλθε στα γραφεία της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ, η Επιτροπή Πρωταθλήματος, για να συζητήσει και πάρει αποφάσεις στα κάτωθι θέματα:
ΘΕΜΑ 1ον
Κατακύρωση των αγώνων PLAYOFF & PLAYOUT Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας που πραγματοποιήθηκαν 20&24/04/2019
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PLAY OFF 20/04/2019
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
0-0
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ
3-2
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PLAY OFF 24/04/2019
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
0-5
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
1-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΑ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ |
1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ |
17 |
2 |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
14 |
3 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
4 |
4 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ |
0 |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PLAY OUT 20/04/2019
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
1-0
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PLAY OUT 24/04/2019
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ
1-1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΑ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ |
1 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
5 |
3 |
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ |
4 |
2 |
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ |
1 |
ΘΕΜΑ 2ον
Κατακύρωση των αγώνων PLAY OFF Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας που πραγματοποιήθηκαν 21&24/04/2019
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21/04/2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
0-3
ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 – ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
1-0
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/04/2019
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3-1
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ – ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΑ |
ΑΡΧ.ΒΑΘΜ. |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ |
1 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
4 |
13 |
2 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
3 |
9 |
3 |
ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 |
1 |
5 |
4 |
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
0 |
4 |
ΘΕΜΑ 3ον
Κατακύρωση αγώνων κατηγορίας Κ11 JUNIOR20&21/04/2019
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΩΡΑ 09:30
3-0 (A.A.)
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΩΡΑ 10:30
3-0 (A.A.)
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΩΡΑ 12:30
2-1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΑΡΤΑ 2013-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΩΡΑ 11:30
11-1
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ ΩΡΑ 13:30
3-0 (A.A)
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/04/2019
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΩΡΑ 12:30
3-0 (A.A.)
Βαθμολογία
1 |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
27 |
2 |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
27 |
3 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
24 |
4 |
ΑΡΤΑ 2013 |
22 |
5 |
ΑΡΤΑ 2004 |
21 |
6 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
20 |
7 |
ΠΡΟΟΔ. ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
12 |
8 |
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
9 |
9 |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
8 |
10 |
ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ |
6 |
11 |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
6 |
12 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
0 |
ΘΕΜΑ 4ον
Κατακύρωση αγώνων κατηγορίας Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 20/04/2019
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΑΡΤΑ 2013-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΩΡΑ 12:30
3-0 (A.A.)
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΩΡΑ 09:30
3-0 (A.A.)
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΩΡΑ 11:30
0-3(A.A.)
Βαθμολογία
1 |
ΑΡΤΑ 2013 |
30 |
2 |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
27 |
3 |
ΠΡΟΟΔ. ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
19 |
4 |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
17 |
5 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
16 |
6 |
ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ |
15 |
7 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
10 |
8 |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
10 |
9 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
8 |
10 |
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
5 |
11 |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
3 |
ΘΕΜΑ 5ον
Κατακύρωση αγώνων κατηγορίας Κ16 ΠΑΙΔΙΚΟ 20/04/2019
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
1-1
Βαθμολογία
1 |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
19 |
2 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
19 |
3 |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
16 |
4 |
ΠΡΟΟΔ. ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
14 |
5 |
ΑΡΤΑ 2013 |
11 |
6 |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
7 |
7 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
6 |
8 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
4 |
9 |
ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ |
3 |
24/04/2019