Στην Άρτα σήμερα την ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02/2019 και ώρα 18.00, συνήλθε στα γραφεία της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ, η Επιτροπή Πρωταθλήματος, για να συζητήσει και πάρει αποφάσεις στα κάτωθι θέματα:
ΘΕΜΑ 1ον
Κατακύρωση των αγώνων Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας που πραγματοποιήθηκαν 23/02/2019
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
- |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
3 - 0 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
- |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
3 - 1 |
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
- |
ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ |
4 - 0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ |
- |
ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ |
6 - 1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ |
- |
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ |
8 - 0 |
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ |
- |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ |
0 - 0 |
Βαθμολογία
Αγώνες |
Νίκες |
Ήττες |
Ισοπαλίες |
Γκόλ υπέρ |
Γκόλ κατά |
Διαφορά τερμάτων |
Βαθμοί |
||
1. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ |
19 |
19 |
0 |
0 |
76 |
8 |
68 |
57 |
2. |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
19 |
17 |
1 |
1 |
65 |
13 |
52 |
52 |
3. |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
19 |
14 |
4 |
1 |
38 |
16 |
22 |
43 |
4. |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ |
19 |
11 |
7 |
1 |
40 |
29 |
11 |
34 |
5. |
ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ |
18 |
10 |
5 |
3 |
43 |
22 |
21 |
33 |
6. |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
19 |
10 |
7 |
2 |
43 |
30 |
13 |
32 |
-. |
ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ |
18 |
10 |
6 |
2 |
29 |
20 |
9 |
32 |
8. |
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
19 |
8 |
10 |
1 |
27 |
23 |
4 |
25 |
9. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ |
19 |
7 |
9 |
3 |
25 |
32 |
-7 |
24 |
10. |
ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ |
19 |
7 |
11 |
1 |
26 |
48 |
-22 |
22 |
11. |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
19 |
6 |
13 |
0 |
16 |
44 |
-28 |
18 |
12. |
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ |
19 |
1 |
14 |
4 |
17 |
55 |
-38 |
7 |
13. |
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ |
19 |
1 |
17 |
1 |
13 |
66 |
-53 |
4 |
14. |
ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ |
19 |
1 |
18 |
0 |
12 |
64 |
-52 |
3 |
ΘΕΜΑ 2ον
Κατακύρωση των αγώνων Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας που πραγματοποιήθηκαν στις 17/02/2019 κ 24/02/2019
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ |
- |
ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ |
1 - 1 |
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ |
- |
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
0 - 3 |
ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 |
- |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ |
3 - 2 |
ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ |
- |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
3 - 0 |
Βαθμολογία
Αγώνες |
Νίκες |
Ήττες |
Ισοπαλίες |
Γκόλ υπέρ |
Γκόλ κατά |
Διαφορά τερμάτων |
Βαθμοί |
||
1. |
ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ |
15 |
14 |
0 |
1 |
55 |
6 |
49 |
43 |
2. |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
15 |
12 |
2 |
1 |
42 |
9 |
33 |
37 |
3. |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
15 |
11 |
1 |
3 |
50 |
14 |
36 |
36 |
4. |
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
15 |
9 |
4 |
2 |
36 |
19 |
17 |
29 |
-. |
ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 |
16 |
9 |
5 |
2 |
27 |
21 |
6 |
29 |
6. |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ |
16 |
4 |
8 |
4 |
11 |
26 |
-15 |
16 |
7. |
ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ |
15 |
3 |
9 |
3 |
21 |
35 |
-14 |
12 |
-. |
ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ |
14 |
3 |
8 |
3 |
12 |
30 |
-18 |
12 |
9. |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
15 |
3 |
12 |
0 |
14 |
41 |
-27 |
9 |
10. |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ |
14 |
2 |
10 |
2 |
7 |
37 |
-30 |
8 |
11. |
ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ |
16 |
2 |
13 |
1 |
8 |
45 |
-37 |
7 |
ΘΕΜΑ 3ον
Κατακύρωση αγώνων κατηγορίας Κ9 PROJUNIOR
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/02/2019
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
0-3
ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
0-3
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΡΤΑ 2013
7-5
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΡΤΑ 2004
7-2
Βαθμολογία
1 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
24 |
2 |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
21 |
3 |
ΑΡΤΑ 2013 |
15 |
4 |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
15 |
5 |
ΑΡΤΑ 2004 |
12 |
6 |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
9 |
7 |
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ |
6 |
8 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
6 |
9 |
ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ |
0 |
10 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
0 |
ΘΕΜΑ 4ον
Κατακύρωση αγώνων κατηγορίας Κ11 JUNIOR
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/02/2019
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
0-3
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΡΤΑ 2013
1-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΡΤΑ 2004
0-3
Βαθμολογία
1 |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
21 |
2 |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
18 |
3 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
18 |
4 |
ΑΡΤΑ 2013 |
16 |
5 |
ΑΡΤΑ 2004 |
15 |
6 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
14 |
7 |
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
9 |
8 |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
8 |
9 |
ΠΡΟΟΔ. ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
3 |
10 |
ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ |
3 |
11 |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
0 |
12 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
0 |
ΘΕΜΑ 5ον
Κατακύρωση αγώνων κατηγορίας Κ13 ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23/02/2019
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
0-3
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ
8-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ
5-6
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
2-5
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
0-2
Βαθμολογία
1 |
ΑΡΤΑ 2013 |
18 |
2 |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
18 |
3 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
13 |
4 |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
11 |
5 |
ΠΡΟΟΔ. ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
10 |
6 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
10 |
7 |
ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ |
9 |
8 |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
7 |
9 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
5 |
10 |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
3 |
11 |
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
2 |
ΘΕΜΑ 5ον
Κατακύρωση αγώνων κατηγορίας Κ16 ΠΑΙΔΙΚΟ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16/02/2018
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ
7-3
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΡΤΑ 2013
3-0
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
3-0
17/02/2018
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
2-1
Βαθμολογία
1 |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
15 |
2 |
ΠΡΟΟΔ. ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
12 |
3 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
12 |
4 |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
10 |
5 |
ΑΡΤΑ 2013 |
8 |
6 |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
7 |
7 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
4 |
8 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
3 |
9 |
ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ |
0 |
25/02/2019