Αριθ.Πρωτ: 196 ΄Αρτα 1-6-2017
ΠΡΟΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΑΘΗΝΑ
Κύριε Πρόεδρε
Σας αποστέλλουμε συνημμένα σε 7 σελίδες και σε μια συνοδευτική με την απόφαση επικύρωσης τα πρακτικά περαιώσεις των αγωνιστικών πρωταθλημάτων μας για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017 τα οποία επικυρώθηκαν στο Δ.Σ στην συνεδρίαση της 26-5-2017.
Επίσης σας ενημερώνουμε ότι η δύναμη σωματείων για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017 ήτανε
α] 16 Σωματεία Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ β] 14 Σωματεία Β ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ γ] 8 Σωματεία για το Παιδικό Πρωτάθλημα δ] 7 Σωματεία για το Προπαιδικό Πρωτάθλημα.
Με Τιμή
Ο Πρόεδρος Ο Γ.Γραμματέας
Αθ.Τρομπούκης X.Nάκης
Κοινοποίηση
1-Γενική Γραμματεία Αθλητισμού-Αθήνα
2-Ολα τα σωματεία της Ένωσης- Έδρες τους
3-Ε.Δ/ΕΠΣ Αρτας- σε μας
4-ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΕΠΟ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
ΑΡΤΑΣ
ΘΕΜΑ Τελική Κατάταξη Σωματείων Πρωταθλημάτων Α,Β Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 καθώς και Παιδικού Πρωταθλήματος και Προπαιδικού Πρωταθλήματος ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 2016-2017.
Σας στέλνουμε τα αποσπάσματα τον υπ-αριθμ. 30/25-4-2017 - 31/26-5-2017 Πρακτικά της επιτροπής Πρωταθλήματος που επικυρώθηκαν από το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Π.Σ ΑΡΤΑΣ.
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΥΠ ΑΡΙΘΜΟ 30/25-4-2017
Στην Άρτα σήμερα την 25-4-2017 συνήλθε στα γραφεία της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ η Επιτροπή Πρωταθλήματος για να συζητήσει και να πάρει αποφάσεις στα κάτωθι θέματα
ΘΕΜΑ 1. Κατάταξη Σωματείων Α Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2016-2017
Περαιωθέντων των αγώνων πρωταθλήματος Α Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 που διοργανώθηκε από την ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ,με βάση την Αθλητική Νομοθεσία που ισχύει, τις διατάξεις της προκήρυξης πρωταθλήματος της ένωσης, το καταστατικό της και τους κανόνες παιγνιδιού, η Επιτροπή προβαίνει στη βαθμολογική κατάταξη των σωματείων που έλαβαν μέρος στο πρωτάθλημα αυτό της περιόδου 2016-2017.
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017
Αγώνες |
Νίκες |
Ήττες |
Ισοπαλίες |
Γκόλ υπέρ |
Γκόλ κατά |
Διαφορά τερμάτων |
Βαθμοί |
||
1. |
Σκουφάς Κομποτίου |
30 |
28 |
1 |
1 |
103 |
12 |
91 |
85 |
2. |
ΑΟ Φλωριάδας |
30 |
26 |
3 |
1 |
86 |
17 |
69 |
79 |
3. |
ΑΕ Μενιδίου |
30 |
18 |
4 |
8 |
52 |
24 |
28 |
62 |
4. |
Δόξα Άρτας |
30 |
17 |
4 |
9 |
55 |
30 |
25 |
60 |
5. |
Φιλέλληνες Πέτα |
30 |
16 |
7 |
7 |
43 |
25 |
18 |
55 |
6. |
ΑΕ Ξηροβουνίου |
30 |
16 |
9 |
5 |
50 |
37 |
13 |
53 |
7. |
ΑΕΜ Μέλισσα Άρτας |
30 |
14 |
8 |
8 |
60 |
39 |
21 |
50 |
8. |
ΑΟ Φιλοθέης |
30 |
9 |
9 |
12 |
50 |
48 |
2 |
39 |
9. |
Αχιλλέας Νεοχωρίου |
30 |
8 |
13 |
9 |
52 |
53 |
-1 |
33 |
10. |
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα |
30 |
9 |
16 |
5 |
47 |
54 |
-7 |
32 |
-. |
ΑΟΚ Τζουμέρκων |
30 |
8 |
14 |
8 |
44 |
61 |
-17 |
32 |
12. |
Προοδευτική Γραμμενίτσας |
30 |
9 |
17 |
4 |
29 |
72 |
-43 |
31 |
13. |
Ηρόδοτος Καλογερικού |
30 |
8 |
17 |
5 |
29 |
48 |
-19 |
29 |
14. |
Απόλλων Γλυκορίζου |
30 |
6 |
19 |
5 |
27 |
51 |
-24 |
23 |
15. |
ΑΕ Κιρκιζατών/Πλησιών |
30 |
3 |
24 |
3 |
23 |
89 |
-66 |
12 |
16. |
ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας |
30 |
0 |
30 |
0 |
0 |
90 |
-90 |
-8 |
Με βάση τον βαθμολογικό πινάκα της κανονικής περιόδου και του άρθρου 22 της προκήρυξης πρωταθλήματος υποβιβάζεται στην Β Ερασιτεχνική Κατηγορία τα σωματεία 1] ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
Με βάση τον βαθμολογικό πίνακα της κανονικής περιόδου και το άρθρο 22 της προκήρυξης πρωταθλήματος διεξήχθησαν αγώνες κατάταξης για την ανάδειξη πρωταθλητή της Α Ερασιτεχνικής Κατηγορίας.
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Βάση και της σχετικής προκήρυξης του πρωταθλήματος και του άρθρου 22 αυτής
Στους αγώνες για την συμμετοχή του πρωταθλητή που θα αγωνιστεί στη Γ΄ Εθνική Ερασιτεχνική εισέρχονται οι εξής ομάδες με την εξής βαθμολογία
1.Σκουφάς Κομποτίου 8
2ΑΟ Φλωριάδας 6
3.ΑΕ Μενιδίου 1
4.Δόξα Άρτας 0
Μετά την διεξαγωγή των 6 αγώνων και την επικύρωση της βαθμολογίας με το πρακτικό 31/26-5-2017 είχαμε την εξής βαθμολογία.
1.Σκουφάς Κομποτίου 22 ΒΑΘΜΟΙ 20-4 ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΝΟΔΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
2.ΑΟ Φλωριάδας 20ΒΑΘΜΟΙ 14-4 ΤΕΡΜΑΤΑ
3.ΑΕ Μενιδίου 4 ΒΑΘΜΟΙ 6-21 ΤΕΡΜΑΤΑ
4.Δόξα Άρτας 3ΒΑΘΜΟΙ 6-17 ΤΕΡΜΑΤΑ
Ο ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ανεδείχθη πρωταθλητής Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ για την περίοδο 2016-2017με βάση το άρθρο 22 της προκήρυξης.
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ΣΤΗΝ Α ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Στους αγώνες για παραμονή στην Α τοπική κατηγορία οι ομάδες που εισέρχονται και οι βαθμοί έχουν έως εξής
1.Προοδευτική Γραμμενίτσας 6
2.Ηρόδοτος Καλογερικού 6
3.Απόλλων Γλυκορίζου 4
4.ΑΕ Κιρκιζατών/Πλησιών 0
Μετά την διεξαγωγή των 6 αγώνων και την επικύρωση της βαθμολογίας με το πρακτικό 31/26-5-2017 είχαμε την εξής βαθμολογία.
1.Ηρόδοτος Καλογερικού 18 ΒΑΘΜΟΙ 14-6 ΤΕΡΜΑΤΑ
-
Απόλλων Γλυκορίζου 17 ΒΑΘΜΟΙ 11-4 ΤΕΡΜΑΤΑ
-
Προοδευτική Γραμμενίσας 16 ΒΑΘΜΟΙ 12-6 ΤΕΡΜΑΤΑ
-
ΑΕ Κιρκιζατών/Πλησιών -2 ΒΑΘΜΟΙ 0-21 ΤΕΡΜΑΤΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
Βάση του άθρου 22 της προκήρηξης του πρωταθλήματος Σε κάθε περίπτωση το σωματείο που θα τερματίσει στην τελευταία θέση αυτού του πρωταθλήματος υποβιβάζεται στην Β κατηγορία της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ
Με βάση τον βαθμολογικό πινάκα της κανονικής περιόδου και του άρθρου 22 της προκήρυξης πρωταθλήματος υποβιβάζεται στην Β Ερασιτεχνική Κατηγορία τα σωματεία 1] ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ
Με βάση την προκήρυξη πρωταθλήματος και του Κανονισμού Αγώνων Ποδοσφαίρου το σωματείο ΑΕ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝ-ΠΛΗΣΙΩΝ θα ξεκινήσει την αγωνιστική περίοδο 2017-2018 με -2 βαθμούς από ποινές της αγωνιστικής περιόδου 2016-2017, το σωματείο ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ θα ξεκινήσει την αγωνιστική περίοδο 2017-2018 με -8 βαθμούς από ποινές της αγωνιστικής περιόδου 2016-2017.
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΥΠ ΑΡΙΘΜΟ 30/25-4-2017
Στην Άρτα σήμερα την 25-4-2017 συνήλθε στα γραφεία της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ η Επιτροπή Πρωταθλήματος για να συζητήσει και να πάρει αποφάσεις στα κάτωθι θέματα
ΘΕΜΑ 2. Κατάταξη σωματείων Β Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2016-2017
Περαιωθέντων των αγώνων πρωταθλήματος Β Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 που διοργανώθηκε από την ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ,με βάση την Αθλητική Νομοθεσία που ισχύει, τις διατάξεις της προκήρυξης πρωταθλήματος της ένωσης, το καταστατικό της και τους κανόνες παιγνιδιού, η Επιτροπή προβαίνει στη βαθμολογική κατάταξη των σωματείων που έλαβαν μέρος στο πρωτάθλημα αυτό της περιόδου 2016-2017.
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017
Βαθμολογία
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΑ |
Αγώνες |
Νίκες |
Ήττες |
Ισοπαλίες |
Γκόλ υπέρ |
Γκόλ κατά |
Διαφορά τερμάτων |
Βαθμοί |
1. |
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς |
26 |
23 |
1 |
2 |
79 |
18 |
61 |
67 |
2. |
ΑΕ Καμπής |
26 |
17 |
2 |
7 |
68 |
23 |
45 |
58 |
-. |
ΠΑΣ Ανέζα |
26 |
18 |
4 |
4 |
60 |
22 |
38 |
58 |
4. |
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής |
26 |
18 |
7 |
1 |
63 |
37 |
26 |
55 |
5. |
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου |
26 |
16 |
6 |
4 |
52 |
22 |
30 |
52 |
-. |
Δίας Κωστακιών |
26 |
16 |
6 |
4 |
58 |
30 |
28 |
52 |
7. |
Ολυμπιακός Καλοβάτου |
26 |
10 |
10 |
6 |
67 |
46 |
21 |
36 |
8. |
ΑΟ Κορφοβουνίου |
26 |
10 |
13 |
3 |
49 |
43 |
6 |
33 |
9. |
Αστέρας Ρόκκας |
26 |
7 |
14 |
5 |
29 |
44 |
-15 |
26 |
10. |
ΑΟ Φιλλιπιάδας |
26 |
9 |
15 |
2 |
35 |
48 |
-13 |
25 |
11. |
Ακράτητος Ακροποταμιάς |
26 |
4 |
16 |
6 |
29 |
59 |
-30 |
18 |
12. |
ΑΕ Ραδοβυζίων |
26 |
6 |
17 |
3 |
42 |
67 |
-25 |
16 |
13. |
ΑΣ Ρακούν |
26 |
3 |
20 |
3 |
27 |
74 |
-47 |
12 |
14. |
Διαγόρας Κομμένου |
26 |
0 |
26 |
0 |
10 |
135 |
-125 |
-4 |
ΑΕ Ραδοβυζίων -5 βαθμούς, Διαγόρας Κομμένου -4 βαθμούς, ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς -4 βαθμούς , ΑΟ Φιλιππιάδας -4 βαθμούς από ποινές.
Με βάση τον βαθμολογικό πινάκα της κανονικής περιόδου και του άρθρου 22 της προκήρυξης το σωματείο ΑΟ ΝΕΑ ΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜΙΑΣ ανέρχεται στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία όπου θα αγωνίζονται για την περίοδο 2016-2017.
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ
Στους αγώνες για την Άνοδο στην Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ εισέρχονται οι εξής ομάδες με την εξής βαθμολογία
1.ΑΕ Καμπής 2
2.ΠΑΣ Ανέζα 2
3 Ολυμπιάς Αγ. Παρασκευής 1
4.ΑΟ Αγ. Δημητρίου 0
ΤΑ σωματεία που θα τερματίσουν στις δυο πρώτες θέσεις στους αγώνες αυτούς ανέρχεται στην Α’ κατηγορία.
TEΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΟΔΟΥ και την επικύρωση της βαθμολογίας με το πρακτικό 31/26-5-2017 είχαμε την εξής βαθμολογία.
1.ΑΕ Καμπής 14 ΒΑΘΜΟΙ 10-4 ΤΕΡΜΑΤΑ
2.ΠΑΣ Ανέζα 11ΒΑΘΜΟΙ 9-6ΤΕΡΜΑΤΑ
3.Ολυμπιάς Αγ. Παρασκευής 11 ΒΑΘΜΟΙ 11-7 ΤΕΡΜΑΤΑ
4.ΑΟ Αγ. Δημητρίου 1 ΒΑΘΜΟΙ 0-13 ΤΕΡΜΑΤΑ
Βάση του άρθρου 22 της προκήρυξης του πρωταθλήματος της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ οιομάδες α] ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ β]ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ ανέρχονται στην Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017.
Με βάση την προκήρυξη πρωταθλήματος και του Κανονισμού Αγώνων Ποδοσφαίρου το σωματείο ΑΟΦ θα ξεκινήσει την αγωνιστική περίοδο 2017-2018 με -4 βαθμούς από ποινές της αγωνιστικής περιόδου 2016-2017.
Στην Άρτα σήμερα την 26-5-2017 συνήλθε στα γραφεία της ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ η Επιτροπή Πρωταθλήματος για να συζητήσει και να πάρει αποφάσεις στα κάτωθι θέματα
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΥΠ ΑΡΙΘΜΟ 31/26-5-2017
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΦΑΣΗΣ
Βαθμολογία
Αγώνες |
Νίκες |
Ήττες |
Ισοπαλίες |
Γκόλ υπέρ |
Γκόλ κατά |
Διαφορά τερμάτων |
Βαθμοί |
||
1. |
ΑΕΜ Μέλισσα |
14 |
11 |
1 |
2 |
51 |
16 |
35 |
35 |
2. |
Δίας Κωστακιών |
14 |
10 |
0 |
4 |
47 |
5 |
42 |
34 |
3. |
Σκουφάς Κομποτίου |
14 |
9 |
4 |
1 |
54 |
19 |
35 |
28 |
4. |
Αστέρας Φιλοθέης |
14 |
7 |
5 |
2 |
30 |
24 |
6 |
23 |
5. |
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής |
14 |
7 |
6 |
1 |
33 |
24 |
9 |
22 |
6. |
ΠΑΣ Ανέζα |
14 |
5 |
9 |
0 |
18 |
43 |
-25 |
15 |
7. |
ΑΕ Καραϊσκάκης |
14 |
2 |
12 |
0 |
13 |
44 |
-31 |
6 |
8. |
Άρτα 2004 |
14 |
0 |
14 |
0 |
6 |
77 |
-71 |
0 |
Βάση του άρθρου 13 της προκήρυξης στην τελική φάση εισέρχονται οι εξής ομάδες
Τελικός: ΑΕΜ Μέλισσα - Δίας Κωστακιών 3-2
Μικρός τελικός: Σκουφάς Κομποτίου - Αστέρας Φιλοθέης 3-Ο αα
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ πρωταθλήτρια ομάδα παιδικού πρωταθλήματος ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 2016-2017.
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΙΧΕ ΩΣ ΕΞΗΣ
Βαθμολογία
Αγώνες |
Νίκες |
Ήττες |
Ισοπαλίες |
Γκόλ υπέρ |
Γκόλ κατά |
Διαφορά τερμάτων |
Βαθμοί |
||
1. |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
6 |
5 |
0 |
1 |
20 |
2 |
18 |
16 |
2. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
6 |
4 |
0 |
2 |
23 |
5 |
18 |
14 |
3. |
ΑΡΤΑ 2004 |
6 |
4 |
1 |
1 |
20 |
5 |
15 |
13 |
4. |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
6 |
3 |
3 |
0 |
18 |
13 |
5 |
9 |
5. |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
6 |
2 |
4 |
0 |
10 |
24 |
-14 |
6 |
6. |
ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
6 |
1 |
5 |
0 |
9 |
33 |
-24 |
3 |
7. |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
6 |
0 |
6 |
0 |
0 |
18 |
-18 |
0 |
Βάση του άρθρου 10 της προκήρυξης στην τελική φάση εισέρχονται οι εξής ομάδες
Η τελική φάση έχει έως εξής
-
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 1 ΒΑΘΜΟ
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΦΕΗΣ 1 ΒΑΘΜΟ
-
ΑΡΤΑ 2004 0 ΒΑΘΜΟΥΣ
-
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ 0 ΒΑΘΜΟΥΣ
Μετά την ολοκλήρωση και των τριών αγωνιστικών διαβάθμισης
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
-
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 7 ΒΑΘΜΟΙ 5-2 ΤΕΡΜΑΤΑ
-
ΑΡΤΑ 2004 6 ΒΑΘΜΟΙ 5-4 ΤΕΡΜΑΤΑ
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5 ΒΑΘΜΟΙ 3-3 ΤΕΡΜΑΤΑ
-
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ 1 ΒΑΘΜΟΙ 3-7 ΤΕΡΜΑΤΑ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ πρωταθλήτρια ομάδα προπαιδικού πρωταθλήματος ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 2016-2017.
Μη υπάρχοντος άλλου θέματος για συζήτηση λύεται η συνεδρίαση και το παρόν πρακτικό υπογράφεται ως κατωτέρω.
12/06/2017