PLAY OFF Α' ΕΠΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ – ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/05/2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/05/2019 ΩΡΑ 16:00
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/05/2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ |
10 |
2 |
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ |
7 |
3 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
1 |
4 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ |
0 |
PLAY OUT A' ΕΠΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΟ: ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/05/2019 ΩΡΑ 16:00
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/05/2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ
ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/05/2019 ΩΡΑ 16:00
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
3 |
2 |
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ |
0 |
3 |
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ |
0 |
PLAY OFF Β' ΕΠΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 – ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/04/2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ – ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 05/05/2019 ΩΡΑ 16:00
ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/05/2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
4 |
2 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
3 |
3 |
ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 |
1 |
4 |
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
0 |
11/04/2019