ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α ΓΥΡΟΥ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 7 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΩΣ 15 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Η 7η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 4/11 ΩΡΑ 15.00
ΑΟ Φιλοθέης- Φιλέλληνες Πέτα
Δόξα Άρτας - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
ΑΕ Ξηροβουνίου - ΠΑΣ Ανέζα
Προοδευτική Γραμμενίτσας - Αχιλλέας Νεοχωρίου
ΑΕΜ Μέλισσα - Απόλλων Γλυκορίζου
Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Φλωριάδας
Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕ Καμπής
ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕ Μενιδίου
Η 8η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 11/11 ΩΡΑ 15.00
Δόξα Άρτας - ΑΟ Φιλοθέης
Φιλέλληνες Πέτα - ΑΕ Ξηροβουνίου
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕΜ Μέλισσα
Αχιλλέας Νεοχωρίου - Νίκη Καλαμιάς
Απόλλων Γλυκορίζου - Ηρόδοτος Καλογερικού
ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕ Μενιδίου
ΑΕ Καμπής - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Η 9η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/11 15.15
ΑΟ Φιλοθέης- ΑΕ Ξηροβουνίου
Προοδευτική Γραμμενίτσας - Δόξα Άρτας
ΑΕΜ Μέλισσα - Φιλέλληνες Πέτα
Νίκη Καλαμιάς - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
Ηρόδοτος Καλογερικού - ΠΑΣ Ανέζα
ΑΕ Μενιδίου - Αχιλλέας Νεοχωρίου
ΑΟΚ Τζουμέρκων - Απόλλων Γλυκορίζου
ΑΕ Καμπής - ΑΟ Φλωριάδας
Η 10η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 18/11 ΩΡΑ 15.00
Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΟ Φιλοθέης
ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΕΜ Μέλισσα
Δόξα Άρτας - Νίκη Καλαμιάς
Φιλέλληνες Πέτα - Ηρόδοτος Καλογερικού
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕ Μενιδίου
ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΕ Καμπής
Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΟ Φλωριάδας
Η 11η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 25/11 ΩΡΑ 15.00
ΑΟ Φιλοθέης - ΑΕΜ Μέλισσα
Νίκη Καλαμιάς - Προοδευτική Γραμμενίτσας
Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕ Ξηροβουνίου
ΑΕ Μενιδίου - Δόξα Άρτας
ΑΟΚ Τζουμέρκων - Φιλέλληνες Πέτα
ΑΕ Καμπής - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
ΑΟ Φλωριάδας - ΠΑΣ Ανέζα
Απόλλων Γλυκορίζου - Αχιλλέας Νεοχωρίου
Η 12η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 2/12 ΩΡΑ 15.00
Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Φιλοθέης
ΑΕΜ Μέλισσα - Ηρόδοτος Καλογερικού
Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΕ Μενιδίου
ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Δόξα Άρτας - ΑΕ Καμπής
Φιλέλληνες Πέτα - ΑΟ Φλωριάδας
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Απόλλων Γλυκορίζου
ΠΑΣ Ανέζα - Αχιλλέας Νεοχωρίου
Η 13η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 9/12 ΩΡΑ 15.00
ΑΟ Φιλοθέης - Ηρόδοτος Καλογερικού
ΑΕ Μενιδίου - Νίκη Καλαμιάς
ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕΜ Μέλισσα
ΑΕ Καμπής - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕ Ξηροβουνίου
Απόλλων Γλυκορίζου - Δόξα Άρτας
Αχιλλέας Νεοχωρίου - Φιλέλληνες Πέτα
ΠΑΣ Ανέζα - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
Η 14η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 13/12 15.15
ΑΕ Μενιδίου - ΑΟ Φιλοθέης
Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Νίκη Καλαμιάς - ΑΕ Καμπής
ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΟ Φλωριάδας
Προοδευτική Γραμμενίτσας - Απόλλων Γλυκορίζου
ΑΕ Ξηροβουνίου - Αχιλλέας Νεοχωρίου
Δόξα Άρτας - ΠΑΣ Ανέζα
Φιλέλληνες Πέτα - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
Η 15η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 16/12 ΩΡΑ 15.00
ΑΟ Φιλοθέης - ΑΟΚ Τζουμέρκων
ΑΕ Καμπής – ΑΕ Μενιδίου
ΑΟ Φλωριάδας - Ηρόδοτος Καλογερικού
Απόλλων Γλυκορίζου – Νίκη Καλαμιάς
ΠΑΣ Ανέζα – Προοδευτική Γραμμενίτσας
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα – ΑΕ Ξηροβουνίου
Φιλέλληνες Πέτα – Δόξα Άρτας
ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ 6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
16/10/2017